Misiu Zdzisiu :)


Kochani! Zbliża się nowy rok szkolny, chciałam Wam zatem zaproponować produkt, który może być świetnym prezentem dla pierwszaków, nagrodą za udział w konkursie czy prezentem z jakiekolwiek innej okazji. 
O czym mowa? O "Misiu Zdzisiu". "Misiu Zdzisiu to logiczna łamigłówka naszej rodzimej firmy "Alexander". W jej skład wchodzi 9 kwadratowych kart. Na brzegach każdej znajdują się połówki tytułowego misia w 4 kolorach ubranka. Zadanie polega na ułożeniu z tych kwadratów dużego kwadratu 3x3 w taki sposób, aby misie wewnątrz były dopasowane kolorystycznie i miały i głowę i nogi. Wydaje się to z pozoru łatwe. Jednak istnieją jedynie dwa prawidłowe rozwiązania i wcale nie tak szybko da się na nie wpaść. Jest to zatem łamigłówka nie tylko dla dzieci (od 6 roku życia) ale również dla dorosłych!

Łamigłówka występuje także w wariancie z motorami, samochodami oraz klaunem. 
Dlaczego polecam tę łamigłówkę? Bo świetnie rozwija myślenie logiczne, planowanie, przewidywanie oraz pokonywanie trudności. No tak, tylko dlaczego "Misiu Zdzisiu", a nie jakakolwiek inna łamigłówka? 
Tym razem powiem wprost: cena! Łamigłówka kosztuje ok 3-5zł, a w internecie można ją kupić już za 1,60zł. To mniej niż kiepskiej jakości czekolada! A o ile zdrowiej :) A jakość niewątpliwie przewyższa cenę - kartoniki są grube, trwałe, nie gną się w trakcie używania. A opakowanie jest tak maleńkie, że można je mieć wrzucone na stałe do plecaka czy torebki i nie odczujemy jego obecności. 

Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty